Prawo jazdy kategorii A2

  • Home
  • Prawo jazdy kategorii A2

PRAWO JAZDY KATEGORIA A2 CZĘSTOCHOWA

Oferujemy :

  • SUZUKI GLADIUS 650
    Taki jak na egzaminie!

Kurs prawa jazdy kat. A2 jest w Twoim zasięgu, jeśli jesteś 3 miesiące przed 18-tką i chcesz zdobyć uprawnienia na motocykl. Prawo jazdy kategorii A2 jest także wybierane przez osoby, które swoje umiejętności oceniają na zbyt niskie, by kierować pojazdami o większej mocy niż 35 kW. Kurs zaczniesz w wieku 17 lat i 9 miesięcy (musisz posiadać ważny dowód osobisty lub paszport!) na egzamin zapiszesz się najwcześniej miesiąc przed 17 urodzinami prawo jazdy odbierzesz w dniu urodzin.

Kategoria A2 prawa jazdy daje nam uprawnienia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,58 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg, a także motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM).

Kurs prawa jazdy kat. A2 – aktualne ceny:
2500,00 zł

TEORIA

30 godzin zajęć teoretycznych

PRAKTYKA

20 godzin zajęć praktycznych

*MOŻLIWE JEST ZDANIE TEORII PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO KURSU, JEŚLI KURSANT POSIADA WYMAGANY WIEK

Opłaty gotówką lub przelewem (brak możliwości opłaty kartą)

WYMAGANIA
Kurs prawa jazdy kat. A2 – wymagania
•wiek – nie wcześniej niż 17 lat i 9 miesięcy
•numer PKK

TEORIA
Kurs prawa jazdy kat. A2 – teoria:
Częstochowa, Złota 118
Kamyk, Reymonta 96

JAZDY
Kurs prawa jazdy kat. A2 – plac manewrowy (rozpoczęcie i zakończenie jazd)
•42-202 CZĘSTOCHOWA, SREBRNA 156/164

Kurs prawa jazdy kat. A2 – motocykl:
•Suzuki Gladius 650!
Taka jak na egzaminie!

Kurs prawa jazdy kat. A2 – wymagany strój:
• pełne obuwie zakrywające stopę
• długie spodnie
• kurtka z długim rękawem
• rękawiczki zakrywające dłonie
• własny kask lub kominiarka